Wynajem nieruchomości. INTER ROYAL

Firma INTER ROYAL to spółka akcyjna świadcząca usługi na rynku nieruchomości. Specjalizujemy się w zarządzaniu i obsługą powierzchni magazynowo-specjalistycznych. Nasza działalność obejmuje zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi, biurowymi i przemysłowymi. Kierujemy chłodniami, powierzchniami handlowymi, biurowymi oraz placem składowym. Ponadto prowadzimy kompleksową obsługę magazynową do dystrybucji towarów.

Posiadamy najwyższe międzynarodowe Certyfikaty Wiarygodności Biznesowej nadane przez wywiadownie gospodarcze (zobacz certyfikat), certyfikaty ISO ,HACCP.

INTER ROYAL to zespół kreatywnych, odpowiedzialnych i dynamicznych fachowców specjalizujących się w budownictwie, zarządzaniu, ekonomi i rachunkowości.

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie naszego klienta i zagwarantowaniu mu najwyższej jakości usług. Pragniemy, by wiedział o naszej firmie jak najwięcej, dlatego prowadzimy bloga. Poprzez wpisy dzielimy się naszą wiedzą na temat wynajmowanych przez nas nieruchomości oraz magazynowania.

PROFESJONALNE NIERUCHOMOŚCI TYLKO U NAS.
ZAPRASZAMY.